MIPEL, SPOL.S R.O., BRATISLAVA 26 ROČNÉ SKÚSENOSTI-VOLAJTE +421  948  745  454 

KONTAKTY

MIPEL, spol. s r. o.
Prievozská 1
821 09 Bratislava
tel: Jana Zachová 0948745454
napíšte nám
IČO:31339077
DIČ: 2020319147

O nás
O nás

Ďakujeme Vám, že ste si vybrali naše stránky. Je to dobrá príležitosť na nadviazanie kontaktu.

 

Dovoľujeme  si Vás oboznámiť s činnosťou spoločnosti MIPEL spol. s. r. o., ktorá bola založená v roku 1992. Spoločnosť od zahájenia činnosti poskytuje širokej  elektrotechnickej verejnosti komerčné, informačné, poradenské a konzultačné  služby v odbore silnoprúdovej a slaboprúdovej elektrotechniky. Prispieva tak k rozvoju  elektrotechniky a k zvyšovaniu odbornej úrovne elektrotechnikov a firiem podnikajúcich v tomto odbore.

 

Spoločnosť  MIPEL spol. s r.o., po založení Živnostenského spoločenstva elektrotechnikov od v roku 1992 každoročne organizovala semináre: Celoslovenské stretnutia elektrotechnikov Slovenska, v Dome kultúry Bratislava – Ružinov. Celkom bolo usporiadaných 25. takýchto podujatí

 

MIPEL,spol. s r.o. s dlhoročnou tradíciou  je otvorená spoločnosť k spolupráci s každým domácim a zahraničným partnerom, ktorý dodržiava etiku a prichádza s podnikateľskými nápadmi podnecujúcimi pokrok.

 

Našim cieľom je poskytovať služby, pomocou ktorých sa firmy stanú viac konkurencieschopnými a dokážu zvyšovať predajnosť svojich výrobkov a služieb.

 

Ponúkame Vám komplexný balík služieb z jedného miesta, čím je možné dosiahnuť veľmi priaznivé ceny. pokúsime Vás presvedčiť Vás o našich kvalitách. Pri svojom rokovaní a konaní preferujeme serióznosť, kvalitu a vysokú úroveň odvedenej práce. Táto stratégia  vychádza z vedomia, že zákazník predpokladá vysokú kvalitu dohodnutých služieb, ktorá jediná môže viesť k spokojnosti obchodných partnerov a k prosperite firmy  medzi našimi partnermi. Našou veľkou prednosťou je profesionalita a dlhoročná skúsenosť.

 

MIPEL, spol. s r.o.   -   Váš partner pre vzdelávanie 

Tešíme sa na spoluprácu.

 

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

KONTAKTY

MIPEL, spol. s r. o.

Adresa: Prievozská 1

PSČ: 821 09 Bratislava

Email: elektroskolenia(a)gmail.com

Telefón: Jana Zachová 0948745454

NmYzNm